پرش لینک ها

مراقبت از کودکان در منزل

مراقبت از کودکان در منزل

اگر بنا به هردلیلی مجبور هستید مراقبت از کودک و یا کودکان عزیزتان را به شخصی دیگر واگذار نمایید ما میتوانیم در این مهم به شما کمک کنیم.

نگهدار کودک یا مادریاران ما ،می توانند در این امر شما را یاری کنند.

نگهداری از کودکان کاری بسیار مسئولانه و دقیق میباشد و به غیر از والدین فقط کسانی از عهده آن بر می آیند که در عین اینکه آموزشهای آکادمیک و تجربی را طی نموده اند ، به کار خود عشق ورزیده و با کودکان مهربان و دلسوز باشند

نگهدار کودک می تواند شما را در مسائل مربوط به خانه ازجمله درست کردن غذا،گردگیری خانه و خرید های منزل کمک کند..

مادریار تمام کارهایی که برای کودک شما انجام می دهد به صورت تجربی بوده و دارای مدرک خاصی نمی باشد.

انتخاب کودکیار بنا به نیاز خانواده مشخص می گردد .خانواده ها ابتدا باید مطالعات دقیقی درباره نیاز هایشان انجام دهند و پس از سبک سنگینی با موسسات خدماتی تماس بگیرند و درخواست مادریار نمایند.سپس با توجه به شرایط و ملاک های خانواده ها و کودکانشان برای آن ها مادریار های فیلتر شده فرستاده می شوند.

اگر از مادریار خود راضی هستید سعی کنید او را از دست ندهید زیرا کودکان کم سن و سال به همین آسانی با کسی خو نمی گیرند پس، از دست دادن مادریارهایشان می تواند آسیب بزرگی به آن ها وارد نماید.

نگهدار کودک به فرزندی که نگهداری می کند همانند مادر محبت می کند و سعی می کند او را همیشه در ایده ال ترین شرایط نگهدای کند.

مرکز خدمات نگهداری دنیای مونا با جذب کودکیاران و مربیان با سابقه توانسته است این مهم را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند.

زمانیکه کودک خود را به کودکیاران ما می سپارید آسودگی خیال را تجربه خواهید نمود.

کودکیاران ما با انجام بازیها و آموزشهای متناسب با سن کودک شما روشهایی را بکار خواهند گرفت که شما تاثیر آن را حتی در اولین نوبت نیز احساس خواهید کرد.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه